SV Darmstadt 98 vs FC Augsburg, wynik meczu 0-6

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi doszło do spotkania, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci kibiców. SV Darmstadt 98 podejmował u siebie FC Augsburg, a wynik tego starcia szokował wszystkich obserwatorów. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pokonali rywali aż 6:0. Już po pierwszej połowie Augsburg prowadził 5:0, co dało sygnał dla reszty spotkania. Szczegóły tej niezwykłej konfrontacji miały miejsce w Merck-Stadion am Böllenfalltor, a odbyła się ona 2 marca o godzinie 14:30. Biorąc pod uwagę, że piszemy to 4 marca o godzinie 07:24, można stwierdzić, że wydarzenia z tego meczu wciąż budzą emocje.

Wstrząsająca Klęska: SV Darmstadt 98 - FC Augsburg 0-6

Mecz rozpoczął się od ekspresowego ataku gości, którzy od pierwszych minut narzucili swój styl gry. Już w 2. minucie P. Tietz z FC Augsburg zdobył pierwszego gola, zaskakując defensywę gospodarzy. SV Darmstadt 98 próbowało odpowiedzieć, lecz to goście kontrolowali boisko.

W 12. minucie F. Jensen podwyższył prowadzenie dla FC Augsburg, wykorzystując świetne podanie R. Vargasa. Kibice gospodarzy byli w szoku, gdy już po 20 minutach E. Demirović zdobył trzecią bramkę dla drużyny z Augsburga.

Gospodarze byli kompletnie zdezorientowani, a kolejne trafienie R. Vargasa w 25. minucie oraz E. Demirovića w 29. minucie tylko potwierdziły dominację gości. Wynik do przerwy 0-5 dla FC Augsburg budził grozę w szeregach SV Darmstadt 98.

Druga połowa nie przyniosła poprawy dla gospodarzy. Choć próbowali się odbudować, to towarzyszyła im pech. W 84. minucie P. Tietz uzyskał swoje drugie trafienie tego dnia, ustalając wynik meczu na 0-6 dla FC Augsburg.

Emocje sięgały zenitu na Merck-Stadion am Böllenfalltor, gdzie gospodarze otrzymali dwie żółte kartki - Jannik Müller w 17. minucie oraz Emir Karić tuż przed przerwą. Z kolei goście nie zostali ukarani kartkami przez sędziego Felixa Zwayera.

Sensacyjna porażka SV Darmstadt 98 na własnym boisku poruszyła kibiców do głębi. Z kolei FC Augsburg cieszył się z imponującego zwycięstwa, które dawało im ogromną przewagę na boisku. Niestety, dla gospodarzy dzień ten okazał się być jednym z najczarniejszych w sezonie.

Co przyniosą kolejne mecze dla obu drużyn? Czy SV Darmstadt 98 zdoła się podnieść po tak dotkliwej porażce? A może FC Augsburg będzie kontynuować swoją imponującą passę? Bundesliga zaskakuje, a emocje sięgają zenitu!