Dnia 2022-10-16 13:30 na obiekcie RheinEnergieStadion miał miejsce mecz FC Koln kontra FC Augsburg: wynik końcowy 3-2

FC Koln kontra FC Augsburg wynik 3-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FC Koln i FC Augsburg zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-10-16 13:30 na stadionie RheinEnergieStadion odbył się emocjonujący mecz ligi Bundesliga kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły FC Koln i FC Augsburg.

Gole strzelali: F. Niederlechner 14' 0-1 F. Winther S. Tigges 47' 1-1 L. Maina D. Huseinbašić 61' 2-1 D. Caligiuri 68' 2-2 F. Niederlechner S. Tigges 81' 3-2

Żółte kartki FC Koln: Ondrej Duda 62' Mark Uth 90'

Żółte kartki FC Augsburg: Mergim Berisha 22' Ruben Vargas 36' Iago 54' Lukas Petkov 79'

Czerwone kartki FC Koln:

Czerwone kartki FC Augsburg:

Sędzią głównym tego spotkania był Felix Zwayer, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu FC Koln stanie naprzeciw FSV Mainz 05, następne spotkania z drużynami Slovácko i 1899 Hoffenheim. Kolejno natomiast FC Augsburg z Bayern Munich. Następne mecze zagra z drużynami RB Leipzig i VfB Stuttgart.

Coraz częściej kibice z zapałem śledzą bardzo interesujące starcia, które startują w lidze Bundesliga. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. Ondrej Duda Mergim Berisha nieustannie zapewniają wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, że są to potyczki nużące. Zdarzają się brutalne faule kończące się czerwoną kartką, wyśmienite gole oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Bundesliga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak FC Koln i FC Augsburg z ligi Bundesliga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, RheinEnergieStadion.