Spotkanie między FC Augsburg i Bayern Munich na stadionie WWK Arena - 2-1

Pierwsza połowa meczu między FC Augsburg a Bayern Munich zakończyła się 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2021-11-19 19:30 na stadionie WWK Arena odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 12 pomiędzy FC Augsburg a Bayern Munich.

Gole strzelali: M. Pedersen 23' 1-0 A. Hahn 35' 2-0 Iago R. Lewandowski 38' 2-1 T. Müller

Żółte kartki FC Augsburg: André Hahn 45' Raphael Framberger 79'

Żółte kartki Bayern Munich: Lucas Hernández 45'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Główny arbiter spotkania - Daniel Siebert, Germany. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu FC Augsburg zmierzy się już z Hertha Berlin, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM i FC Koln. Kolejno natomiast Bayern Munich z Dynamo Kyiv. Następne mecze zagra z drużynami Arminia Bielefeld i Borussia Dortmund.

Coraz częściej oddani fani śledzą niezwykle interesujące starcia ligi Bundesliga 1. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak André Hahn Lucas Hernández systematycznie sprawiają wspaniałym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Walki między zawodnikami są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa, że widowiska nas nudzą. Bardzo często natrafiamy na bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, wyśmienite gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi Bundesliga 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak FC Augsburg i Bayern Munich z ligi Bundesliga 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, WWK Arena.