Back to Top

Mecz pomiędzy FC Augsburg kontra FC Heidenheim, wynik końcowy 1-0

Na stadionie WWK Arena miało miejsce spotkanie FC Augsburg kontra FC Heidenheim zakończone wynikiem 1-0

W najnowszym starciu ligowym Bundesligi, drużyna FC Augsburg podejmowała u siebie zespół FC Heidenheim. Mecz odbył się w WWK Arena dnia 9 marca 2024 roku o godzinie 14:30. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 1-0, a jedynego gola zdobyli już w pierwszej połowie, utrzymując prowadzenie do końcowego gwizdka sędziego. Tym samym FC Augsburg zanotowało ważne trzy punkty w 25. kolejce ligowej.

Mecz SV Darmstadt 98 kontra FC Augsburg 0-6

SV Darmstadt 98 vs FC Augsburg, wynik meczu 0-6

W ostatniej kolejce niemieckiej Bundesligi doszło do spotkania, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci kibiców. SV Darmstadt 98 podejmował u siebie FC Augsburg, a wynik tego starcia szokował wszystkich obserwatorów. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem gości, którzy pokonali rywali aż 6:0. Już po pierwszej połowie Augsburg prowadził 5:0, co dało sygnał dla reszty spotkania. Szczegóły tej niezwykłej konfrontacji miały miejsce w Merck-Stadion am Böllenfalltor, a odbyła się ona 2 marca o godzinie 14:30. Biorąc pod uwagę, że piszemy to 4 marca o godzinie 07:24, można stwierdzić, że wydarzenia z tego meczu wciąż budzą emocje.

Mecz FC Augsburg vs SC Freiburg, wynik końcowy 2-1

Dnia 2024-02-25 18:30 odbył się mecz między FC Augsburg oraz SC Freiburg - 2-1

Wczorajszy wieczór w WWK Arena był pełen emocji, gdy drużyny FC Augsburg i SC Freiburg zmierzyły się w ramach 23. kolejki niemieckiej Bundesligi. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-1, pomimo prowadzenia gości 1-0 na przerwę. Spotkanie to dostarczyło kibicom wiele niezapomnianych momentów i emocji do samego końca.

FSV Mainz 05 - FC Augsburg zakończony wynikiem 1-0

Spotkanie FSV Mainz 05 vs FC Augsburg zakończone wynikiem 1-0

W ostatnim starciu Bundesligi FSV Mainz 05 podejmowało na własnym boisku FC Augsburg. Mecz ten odbył się w MEWA ARENA w dniu 17 lutego 2024 roku o godzinie 14:30. Po emocjonujących 90 minutach gry, to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali 1-0. Już od pierwszej połowy FSV Mainz 05 objęło prowadzenie, które utrzymało do końcowego gwizdka sędziego. Jak przebiegało to spotkanie? Zapraszamy do lektury relacji z tego meczu!

Mecz FC Augsburg vs RB Leipzig 2-2

Na obiekcie WWK Arena dnia 2024-02-10 14:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy FC Augsburg i RB Leipzig zakończone wynikiem 2-2

W meczu kolejki 21 niemieckiej Bundesligi, FC Augsburg podejmował RB Leipzig w WWK Arena. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, po bramkach strzelonych zarówno przed przerwą (1-1), jak i po niej. Wydarzenie to miało miejsce dokładnie 2 dni temu o godzinie 14:30, co było prawdziwą uczciwą rywalizacją między obiema drużynami.

Vfl Bochum kontra FC Augsburg 1-1

Spotkanie Vfl Bochum vs FC Augsburg dnia 2024-02-03 14:30 - 1-1

W miniony weekend Vonovia Ruhrstadion gościło emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Vfl Bochum i FC Augsburg. Mecz zakończył się remisem 1-1, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 dla gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach 20. kolejki niemieckiej Bundesligi o godzinie 14:30, dnia 3 lutego 2024 roku.

Mecz FC Augsburg - Bayern Munich 2-3

Mecz FC Augsburg vs Bayern Munich, wynik 2-3

W dniu 27 stycznia 2024 roku odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami FC Augsburg i Bayern Munich. Spotkanie to miało miejsce w ramach 19. kolejki niemieckiej Bundesligi na stadionie WWK Arena. Bayern Munich zdołał pokonać rywali z FC Augsburg, kończąc mecz z wynikiem 3-2. Już w pierwszej połowie Bayern Munich objął prowadzenie 2-0, lecz drużyna FC Augsburg nie poddała się i odpowiedziała dwoma bramkami, niestety ostatecznie nie udało im się odrobić strat. Mecz dostarczył kibicom wiele emocji i niezapomnianych chwil.

Mecz pomiędzy Borussia Monchengladbach kontra FC Augsburg, wynik 1-2

Spotkanie pomiędzy Borussia Monchengladbach oraz FC Augsburg na obiekcie BORUSSIA-PARK - wynik końcowy 1-2

W dniu 21 stycznia 2024 roku odbył się mecz pomiędzy drużynami Borussia Monchengladbach i FC Augsburg w ramach 18. kolejki Bundesligi. Mecz rozegrany został na BORUSSIA-PARK, a zwycięstwo odnieśli goście, pokonując gospodarzy wynikiem 2:1. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Borussii Monchengladbach 1:0, jednak druga połowa przyniosła zwrot akcji na korzyść FC Augsburg.

FC Augsburg vs Eintracht Frankfurt 2-1

FC Augsburg vs Eintracht Frankfurt, wynik spotkania - 2-1

W miniony weekend odbył się mecz pomiędzy drużynami FC Augsburg i Eintracht Frankfurt w ramach 13. kolejki niemieckiej Bundesligi. Spotkanie, które miało miejsce w WWK Arena, zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-1. Zespół Augsburga objął prowadzenie już w pierwszej połowie, utrzymując prowadzenie do przerwy. Mecz okazał się emocjonujący, a ostateczny wynik został przesądzony dopiero w drugiej połowie.

FC Augsburg - Bayer Leverkusen, wynik 0-1

Mecz FC Augsburg - Bayer Leverkusen zakończony wynikiem 0-1

Dziś odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami FC Augsburg i Bayer Leverkusen w ramach 17. kolejki niemieckiej Bundesligi. Spotkanie miało miejsce na WWK Arena. Mimo zaciętej walki, ostatecznie zwycięstwo odniosła drużyna Bayer Leverkusen, wygrywając 1-0. Wynik na przerwę to 0-0.]]>