Back to Top

Wskazówki, jak zacząć przygodę z kolarstwem szosowym i dlaczego warto to zrobić

Wskazówki, jak zacząć przygodę z kolarstwem szosowym i dlaczego warto to zrobić

Spójrzmy prawdzie w oczy: Wszyscy prowadzimy pracowite, stresujące i często dość samotne życie. Jeśli znajdziesz czas, by wcisnąć w nie jeszcze jedną aktywność, dlaczego miałbyś tego nie zrobić? Poza tym, że jazda na rowerze jest ekscytującą rozrywką, która sprawia, że serce bije, a endorfiny przepływają, jest ona także doskonałym sposobem na osiągnięcie lepszej kondycji, zdrowia i szczęścia. W rzeczywistości wielu uważa jazdę na rowerze za najlepszy trening cardio, jaki istnieje. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy powinieneś zająć się tym hobby - lub już jeździsz na rowerze w ramach innej dyscypliny sportowej - mamy dla Ciebie kilka rad od zawodowych kolarzy, jak zacząć przygodę z kolarstwem szosowym.

Napoje izotoniczne: Dlaczego należy pić je przed, w trakcie i po treningu

Napoje izotoniczne: Dlaczego należy pić je przed, w trakcie i po treningu

Czy uwielbiasz swój potreningowy koktajl proteinowy? Prawdopodobnie tak, ale nie tak bardzo, jak powinieneś. Bo choć koktajl białkowy fantastycznie wspomaga naprawę i wzrost mięśni po ciężkiej sesji treningowej, nie zastąpi izotonicznego napoju sportowego. A to brzmi skomplikowanie, prawda? Nie jest. Napój izotoniczny pomaga organizmowi uzupełnić płyny i elektrolity szybciej, niż gdybyś pił tylko wodę. Innymi słowy, pomagają zachować nawodnienie, dzięki czemu kwas mlekowy z treningu nie gromadzi się w mięśniach i nie powoduje bolesności mięśni o opóźnionym początku (DOMS). Przyspieszają też regenerację, dzięki czemu szybciej możesz wrócić na siłownię. Przyjrzyjmy się bliżej, w jaki sposób picie izotonicznego napoju sportowego przed, w trakcie i po treningu może poprawić Twoją wydajność i przyspieszyć czas regeneracji między treningami.

Wartościowe wskazówki, dzięki którym Twój sklep będzie dobrze pozycjonowany w wynikach wyszukiwania Google

Wartościowe wskazówki, dzięki którym Twój sklep będzie dobrze pozycjonowany w wynikach wyszukiwania GoogleWyszukiwarka Google stała się dla klientów podstawowym narzędziem do znajdowania lokalnych firm. W rzeczywistości ponad połowa wszystkich zapytań do wyszukiwarki Google pochodzi z urządzeń mobilnych. Wraz z szybkim upowszechnieniem się urządzeń mobilnych i rozwojem zakupów online, wyszukiwanie lokalne staje się coraz ważniejsze dla firm sprzedających produkty. Z ostatniego raportu SEMRush wynika, że wyszukiwanie lokalne w Google jest obecnie drugą najpopularniejszą kategorią wyszukiwania w Internecie. Na szczęście pozycjonowanie widoczności Twojego sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania Google nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Stosując się do kilku prostych wskazówek i najlepszych praktyk, możesz zoptymalizować widoczność swojego sklepu i zwiększyć ruch na swojej stronie.

Strona 4 z 6