Dnia 2022-09-17 13:30 miało miejsce spotkanie pomiędzy FC Augsburg i Bayern Munich: 1-0

FC Augsburg vs Bayern Munich, wynik 1-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy FC Augsburg a Bayern Munich zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-09-17 13:30 na stadionie WWK Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Bundesliga kolejki 7 pomiędzy FC Augsburg a Bayern Munich.

Gole strzelali: M. Berisha 59' 1-0 Iago

Żółte kartki FC Augsburg: Mergim Berisha 31' André Hahn 45' Jeffrey Gouweleeuw 58'

Żółte kartki Bayern Munich: Sadio Mané 38'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Czerwone kartki Bayern Munich:

Sędzią głównym tego spotkania był Marco Fritz, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna FC Augsburg stanie naprzeciw FC Schalke 04, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i FC Koln natomiast Bayern Munich z Bayer Leverkusen. Następne mecze zagra z drużynami Plzen i Borussia Dortmund.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą interesujące poczynania, które mają miejsce w lidze Bundesliga. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Mergim Berisha Sadio Mané wielokrotnie gwarantują wyśmienitym entuzjastom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zdarzają się książkowe asysty czy gole, bezlitosne faule kończące się żółtym kartonikiem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami są nader zajadłe, nie często bywa, że spotkania męczą. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Bundesliga. FC Augsburg i Bayern Munich i ich udział w lidze Bundesliga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, WWK Arena.