Mecz FC Augsburg kontra FSV Mainz 05, wynik końcowy 2-1

Dnia 2022-04-06 16:30 na obiekcie sportowym WWK Arena odbył się mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 26. Zmierzyły się FC Augsburg oraz FSV Mainz 05.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między FC Augsburg oraz FSV Mainz 05 wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: J. Gouweleeuw 11' 1-0 S. Widmer 54' 1-1 J. Boëtius R. Vargas 56' 2-1 A. Hahn

Żółte kartki FC Augsburg: Carlos Gruezo 75' Jeffrey Gouweleeuw 76' Robert Gumny 80'

Żółte kartki FSV Mainz 05: Stefan Bell 15' Silvan Widmer 83'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Czerwone kartki FSV Mainz 05:

Sędzią głównym tego spotkania był Matthias Jollenbeck, Germany. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna FC Augsburg stawi czoła Hertha Berlin, następne spotkania z drużynami VfL BOCHUM oraz FC Koln natomiast FSV Mainz 05 podejmie VfB Stuttgart. Następne mecze zagra z drużynami VfL Wolfsburg oraz Bayern Munich.

Coraz częściej zauważamy, że oddani kibice śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Carlos Gruezo Stefan Bell niejednokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym fanom emocje sięgające zenitu. Niesamowite walki między graczami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się idealne asysty oraz gole, bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Bundesliga 1. Uczestnictwo takich drużyn jak FC Augsburg oraz FSV Mainz 05 w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak WWK Arena.