FC Augsburg vs Borussia Dortmund, wynik meczu 1-1

W dniu 2022-02-27 16:30 na stadionie WWK Arena odbył się mecz ligi Bundesliga 1 kolejki 24. Zmierzyły się FC Augsburg oraz Borussia Dortmund.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między FC Augsburg a Borussia Dortmund wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: T. Hazard 35' 0-1 M. Dahoud N. Sarenren Bazee 78' 1-1 A. Maier

Żółte kartki FC Augsburg: Ruben Vargas 18' Niklas Dorsch 47'

Żółte kartki Borussia Dortmund: Jude Bellingham 87'

Czerwone kartki FC Augsburg:

Czerwone kartki Borussia Dortmund:

Sędzią głównym tego spotkania był Deniz Aytekin, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna FC Augsburg stanie naprzeciw Arminia Bielefeld, następne spotkania z drużynami FSV Mainz 05 oraz VfB Stuttgart. Kolejno natomiast Borussia Dortmund podejmie FSV Mainz 05. Następne mecze zagra z drużynami Arminia Bielefeld oraz FC Koln.

Dzisiaj liczni kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Bundesliga 1. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Ruben Vargas Jude Bellingham raz za razem zapewniają wspaniałym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Walki między graczami bywają zajadłe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych ioglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi Bundesliga 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. FC Augsburg i Borussia Dortmund i ich udział w lidze Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak WWK Arena.