Mecz Borussia Monchengladbach - FC Augsburg zakończony wynikiem 3-2 dnia 2022-02-12 14:30

Borussia Monchengladbach - FC Augsburg, wynik 3-2.

Pierwsza połowa meczu między Borussia Monchengladbach a FC Augsburg zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

W dniu 2022-02-12 14:30 na stadionie Stadion im BORUSSIA-PARK odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Borussia Monchengladbach i FC Augsburg.

Gole strzelali: K. Koné 30' 1-0 A. Pléa J. Hofmann 46' 2-0 R. Bensebaïni Iago 55' 2-1 R. Vargas R. Bensebaïni 67' 3-1 F. Neuhaus A. Finnbogason 90' 3-2 Iago

Żółte kartki Borussia Monchengladbach: Alassane Pléa 9' Nico Elvedi 84'

Żółte kartki FC Augsburg: Iago 59' Niklas Dorsch 90'

Czerwone kartki Borussia Monchengladbach:

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny sędzia meczu to Tobias Welz, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Borussia Monchengladbach zmierzy się już z Borussia Dortmund, następne spotkania z drużynami VfL Wolfsburg i VfB Stuttgart. Kolejno natomiast FC Augsburg z SC Freiburg. Następne mecze zagra z drużynami Borussia Dortmund i Arminia Bielefeld.

W dzisiejszych czasach wielu fanów piłki nożnej śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Bundesliga 1. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. Alassane Pléa Iago nieustannie sprawiają wyborowym fanom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania między piłkarzami z ligi są nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to widowiska nudne. Systematycznie zdarzają się wyśmienite asysty i gole, brutalne sytuacje na faul zapewniające smaczku całemu widowisku. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskie profesjonalnej ligi Bundesliga 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Borussia Monchengladbach i FC Augsburg z ligi Bundesliga 1 zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion im BORUSSIA-PARK.