Spotkanie SpVgg Greuther Furth vs FC Augsburg dnia 2021-12-18 14:30 na obiekcie Sportpark Ronhof Thomas Sommer: końcowy wynik 0-0

SpVgg Greuther Furth vs FC Augsburg, wynik 0-0. W dniu 2021-12-18 14:30 na obiekcie sportowym Sportpark Ronhof Thomas Sommer odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Bundesliga 1 kolejki 17 pomiędzy SpVgg Greuther Furth a FC Augsburg.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SpVgg Greuther Furth i FC Augsburg wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki SpVgg Greuther Furth: Jetro Willems 77' Dickson Abiama 90'

Żółte kartki FC Augsburg: Daniel Caligiuri 38' Reece Oxford 64' Iago 84'

Czerwone kartki SpVgg Greuther Furth:

Czerwone kartki FC Augsburg:

Główny arbiter spotkania to Sascha Stegemann, Germany. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SpVgg Greuther Furth zmierzy się już z VfB Stuttgart, następne spotkania z drużynami Arminia Bielefeld oraz FSV Mainz 05. Kolejno natomiast FC Augsburg zmierzy się z 1899 Hoffenheim. Następne mecze zagra z drużynami Eintracht Frankfurt oraz Bayer Leverkusen.

Wierni kibice z entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi Bundesliga 1. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi oraz piłkarze jak Jetro Willems Daniel Caligiuri częstokroć zagwarantowały wspaniałym miłośnikom wiele emocji. Zdarzają się brutalne faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty i gole, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się, że zmagania przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Bundesliga 1 oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. SpVgg Greuther Furth i FC Augsburg oraz ich udział w Bundesliga 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Sportpark Ronhof Thomas Sommer.